Ako na to

Prečo vlastne táto stránka

Je obdivuhodné, že skauting v Detve žije už 25 rokov. Za tých 25 rokov prešlo našimi radmi množstvo detí, zažili sme desiatky táborov a zimných chát, stovky družinoviek, oddieloviek a výprav, vytvorili sa tisíce priateľstiev na celý život a zažili sme milióny zážitkov. Mnohé z nich si už nik nepamätá, ale pocit z nich pretrváva aj napriek tomu. Čo však jeden zabudne, druhý môže mať v živej pamäti. Vieme, že v dnešnej dobe je veľmi ťažké stretnúť sa a dať dokopy spomienky. A práve preto sme vytvorili túto virtuálnu kroniku. Chceme zachovať čo najviac z toho, čo sme niekedy zažili. Čím nás bude viac, tým viac spomienok zachováme.

Ako na to

Po kliknutí na kroniku sa rozbalia roky, v ktorých sa nachádzajú jednotlivé akcie. Tam sa nachádza fórum, kde môžete pridávať komentáre. Pod nadpisom nájdete fotogalériu, v ktorej sa rovnako nachádza fórum. Tu už ale pridávate komentáre ku konkrétnym fotkám. Komentár sa pridá k tej fotke, ktorá je práve zobrazená. To znamená, že všeobecné komentáre (ku ktorým nie sú fotky), pridajte do fóra na úvodnej stránke akcie a ostatné komentáre týkajúce sa fotiek ku konkrétnej fotke. Ak by ste chceli napísať niečo, čo sa netýka žiadnej akcie, urobte tak, prosím, na facebookovej stránke venovanej 25. výročiu skautingu v Detve.

Aký bude výsledok

Po skompletovaní všetkých rokov by sme radi urobili výstup vo forme tlačenej kroniky. Bližšie informácie budú k dispozícii, keď táto stránka bude naplnená spomienkami svojich bývalých i súčasných členov. Znamená to, že to, čo napíšete, bude v tlačenej podobe. Týmto Vás chceme poprosiť, aby ste venovali pozornosť pravopisu. Uľahčíte tým prácu ľuďom, ktorí budú robiť korekcie pre kroniku.

A čo ďalej?

Teraz sa už pokojne môžete pustiť do lúskania tejto stránky. O všetkých novinkách budeme informovať prostredníctvom facebooku a taktiež budú uvádzané v časti Aktuality. Upozorňujem, že nové informácie budú pribúdať relatívne často :-)